درباره ما

گروه صنعتی کاوه در سال ۱۳۲۸ هجری شمسی توسط زنده یاد حاج جلال کاوه با هدف تعمیر و تولید ماشین آلات کشاورزی در شیراز بنیانگذاری شد.

زنده یاد حاج جلال کاوه از سال ۱۳۳۸ پس از کسب تجارب صنعتی و آشنایی با پخش کشاورزی و نیاز سنجی بازار برای اولین بار در کشور اقدام به تولید تریلی پشت تراکتوری نمود و در سال ۱۳۴۳ اولین دیسک کشاورزی را در کشور تولید کرد که این نو اوری در صنعت ماشین آلات کشاورزی موجب شد تا مقامات کشوری از جمله نخست وزیر وقت از مجموعه کاوه در شیراز بازدید به عمل آورند و با اهدای لوح و جوایز از ایشان تقدیر نمایند.

با توجه به روند رو به رشد جمعیت در ایران و گسترش مزارع  کشاورزی در  آن زمان و در نتیجه احساس نیاز کشاورزان به ماشین آلات پیشرفته تر حاج جلال کاوه فعالیت خود را گسترش داده و این امر سبب شد تا فرزندان دنباله رو راه ایشان شده و به منظور تکمیل سبد کالای کشاورزی اقدام به تاسیس ۲ واحد صنعتی دیگر کنند.

زنده یاد حاج جلال کاوه در سال ۱۳۷۸ ازطرف خانه صنعت معدن طی مراسمی به عنوان پیش کسوت صنعت  استان فارس لقب گرفت .ایشان در سال ۱۳۸۵ دار فانی را وداع گفت.

اکنون نسل سوم خانواده کاوه تحت عنوان گروه صنعتی کاوه با بهره گیری از ۳ واحد مدرن  صنعتی و یک نمایشگاه بزرگ مرکزی در شیراز و اخذ نمایندگی از معتبرترین برند های تولید ماشین آلات کشاورزی دنیا فعالیت خود را علاوه بر تولید ماشین آلات کشاورزی و دامپروری و باغبانی در بخش طراحی و تولید خطوط تولید کود کمپوست نیز در بازارهای داخلی و خارجی گسترش داده است .

دریافت گواهینامه ایزو  ۹۰۰۱و ایزو ۱۰۰۰۲و تاییدیه کیفیت محصولات از سازمان جهاد کشاورزی و دیگر ارگان های مربوطه و همچنین انتخاب مدیران این شرکت به عنوان مدیر جوان نمونه و اخد بسیاری لوح تقدیرهای دیگر از افتخارات گروه صنعتی کاوه بوده و طیف وسیع مشتریان در داخل و خارج از کشور مبین عملکرد مثبت رو به رو رشد این مجموعه است که خود بیانگر مرغوبیت محصولات کیفیت تولیدات و در صدر همه این امور نظر به جلب رضایت شما مشتریان ارجمند می باشد .